Kerékpár: Cuiser vagy trekking? (fórum)

Szeretettel köszöntelek a Országúti kerékpár közösségi oldalán!

Csatlakozz te is közösségünkhöz és máris hozzáférhetsz és hozzászólhatsz a tartalmakhoz, beszélgethetsz a többiekkel, feltölthetsz, fórumozhatsz, blogolhatsz, stb.

Ezt találod a közösségünkben:

  • Tagok - 858 fő
  • Képek - 278 db
  • Videók - 77 db
  • Blogbejegyzések - 40 db
  • Fórumtémák - 21 db
  • Linkek - 325 db

Üdvözlettel,
Kertész Péter Márk
Országúti kerékpár vezetője

Amennyiben már tag vagy a Networkön, lépj be itt:

Szeretettel köszöntelek a Országúti kerékpár közösségi oldalán!

Csatlakozz te is közösségünkhöz és máris hozzáférhetsz és hozzászólhatsz a tartalmakhoz, beszélgethetsz a többiekkel, feltölthetsz, fórumozhatsz, blogolhatsz, stb.

Ezt találod a közösségünkben:

  • Tagok - 858 fő
  • Képek - 278 db
  • Videók - 77 db
  • Blogbejegyzések - 40 db
  • Fórumtémák - 21 db
  • Linkek - 325 db

Üdvözlettel,
Kertész Péter Márk
Országúti kerékpár vezetője

Amennyiben már tag vagy a Networkön, lépj be itt:

Szeretettel köszöntelek a Országúti kerékpár közösségi oldalán!

Csatlakozz te is közösségünkhöz és máris hozzáférhetsz és hozzászólhatsz a tartalmakhoz, beszélgethetsz a többiekkel, feltölthetsz, fórumozhatsz, blogolhatsz, stb.

Ezt találod a közösségünkben:

  • Tagok - 858 fő
  • Képek - 278 db
  • Videók - 77 db
  • Blogbejegyzések - 40 db
  • Fórumtémák - 21 db
  • Linkek - 325 db

Üdvözlettel,
Kertész Péter Márk
Országúti kerékpár vezetője

Amennyiben már tag vagy a Networkön, lépj be itt:

Szeretettel köszöntelek a Országúti kerékpár közösségi oldalán!

Csatlakozz te is közösségünkhöz és máris hozzáférhetsz és hozzászólhatsz a tartalmakhoz, beszélgethetsz a többiekkel, feltölthetsz, fórumozhatsz, blogolhatsz, stb.

Ezt találod a közösségünkben:

  • Tagok - 858 fő
  • Képek - 278 db
  • Videók - 77 db
  • Blogbejegyzések - 40 db
  • Fórumtémák - 21 db
  • Linkek - 325 db

Üdvözlettel,
Kertész Péter Márk
Országúti kerékpár vezetője

Amennyiben már tag vagy a Networkön, lépj be itt:

Kis türelmet...

Bejelentkezés

 

Add meg az e-mail címed, amellyel regisztráltál. Erre a címre megírjuk, hogy hogyan tudsz új jelszót megadni. Ha nem tudod, hogy melyik címedről regisztráltál, írj nekünk: ugyfelszolgalat@network.hu

 

A jelszavadat elküldtük a megadott email címre.

Cuiser vagy trekking?

Ezt a témát Kerekes Dóra indította 10 éve

Sziasztok!
Ezen az oldalon több bicikli is tetszik, https://kerekparwebshop.eu/cruiser-kerekparok , de több ismerősöm is trekkingre akar rábeszélni. Én hozzá nem értőként a véleményeteket szeretném kérni, Ti melyiket választanátok és miért? Leginkább asztfalton használnám és néha hétvégente kirándulni.
Köszi a segítséget!

Hozzászólások eddig: 1

Új hozzászólás

A hozzászólás hossza legfeljebb háromezer karakter lehet

Ez egy válasz üzenetére. mégsem

Hozzászólások

Sándor Andrea üzente 4 éve

Ha kirándulnál vele, akkor inkább a trekking, azt jellemzően sokoldalúbban lehet használni, akár még lazább terepre is. A cruiser ezzel szemben maximum városnéző kirándulásokra ideális. Kinézetre nekem is a cruiser az álom, de a trekking praktikusabb: https://www.kerekparcity.hu/tura-trekking-bicikli

Válasz

Ez történt a közösségben:

M Imre írta 7 órája a(z) Kikapcsolódás: film, színház, túra, rendezvény... fórumtémában:

Csíkszerda: Biciklipumpa dal (flashmob | 2018.) | 2018. júl....

M Imre írta 1 hete a(z) Biciklizés népszerűsítése fórumtémában:

Nem építi meg senki? Hát csináltak maguknak egy...

M Imre írta 2 hete a(z) Biciklizés népszerűsítése fórumtémában:

Bebiciklizés - családi nap Zuglóban https://www...

M Imre írta 2 hete a(z) Biciklizés népszerűsítése fórumtémában:

Rendhagyó eredmény: két útvonal nyerte az Év ...

M Imre írta 3 hete a(z) Az élet autó nélkül fórumtémában:

FesztiválszezON az OszkárON | NYEREMÉNYJÁTÉK Nyerj ...

M Imre írta 4 hete a(z) Kikapcsolódás: film, színház, túra, rendezvény... fórumtémában:

Mú­ze­u­mok Éj­sza­ká­ja 2026 2026. ...

Szólj hozzá te is!

Impresszum
Network.hu Kft.

E-mail: ugyfelszolgalat@network.hu